TVPlay Home (endine Viasat)

TVPlay Home (endine Viasat) on Baltikumi juhtiv satelliit-digitelevisiooni pakkuja. Meie kanaleid vaatab rohkem kui 70 miljonit inimest 21 riigis. Meie vahendusel näeb Eestis enam kui 50 erinevat telekanalit, lisandväärtusena pakume oma klientidele ka interneti-tv teenust TVPlay Premium. TVPlay Home kuulub All Media Baltics (AMB) gruppi.

OTSEMÜÜK

MÜÜGITÖÖ JA ENSEARENDUS

Suhelda on tarvis mistahes eluvaldkonnas. Müügitöö kogemus annab suurepärase eelise edukateks kõnelusteks nii karjääriredelil tõustes kui ka ettevõtjana partnereid ja investoreid leides. Otsemüügis õpid, kuidas läbi teadvustatud kehakeele lugemise ning kuulamis- ja veenmisoskuse on võimalik väga edukaks müügiinimeseks kujuneda.

FACE TO FACE

…ehk otsemüük on müügisuund, kus müügiinimene pöördub kliendi poole, et suhelda silmast silma. Otsemüügimeeskonna ülesandeks on leida sobilik lahendus uuele kliendile ning nõustada olemasolevaid. Suur eelis antud töö juures on ka mitmekesisus. Müügiinimestel on võimalus teha tööd üle Eesti ning seda nii laatadel, kliendi kodus kui kaubanduskeskustes.

TÖÖTAMINE JA PRAKTIKA

Töögraafiku paned paika ise, mis võimaldab teha tööd ka kooli kõrvalt. Samuti on otsemüügi meeskond suurepäraseks võimaluseks sooritada oma müügialast koolipraktikat! Praktikant on võrdväärne meeskonna liige, kellele rakenduvad ka kõik meie töötajate soodustused ja tasustamise kriteeriumid.

SISSETULEK

Nagu müügitöös ikka, määrab lõviosa palgast tehtud töö. On inimesi, kes teenivad neljakohalisi summasid ja on inimesi, kes teenivad miinimumpalka - kõik sõltub sellest, kui palju on töösse aega ja vaeva panustatud.

MIDA SINULT OOTAME?

Müügitöös on eelnevast kogemusest olulisem entusiasm ning tulemustele orienteeritud ellusuhtumine. Sa mõistad, kui tähtis on suhtlusoskuse ja enesekindluse arendamine? Müügitöö on Sulle midagi väljakutsuvat ning huvitavat? Just sellist suhtumist me Sinult ootamegi!

MIDA ME PAKUME SULLE?

Me pakume Sulle võimalust olla osa ägedast meeskonnast, tööpäevi, kus rutiini ei teki. Võimalust avastada suvist Eestimaad, kohata huvitavaid inimesi ning panna end proovile ootamatutes olukordades. Elada oma elu enda seatud ajagraafiku järgi. Seda kõike on võimalik meie juures teha ka oma ettevõtte alt.

TELEMARKETING

Müügioskuse omandamine tuleb kasuks igas eluvaldkonnas. Ükskõik, kelleks me saada ei taha, alati on sellel seos müügitööga. Olgu selleks töövestlusel oma sobilikkuse müümine või ettevõtjana investorite/partnerite leidmine. Kuulamis- ja veenmisoskus on elementaarne, et olla edukas.

Telemarketing ehk telefonimüük on müügisuund, kus müügiagent pöördub kliendi poole telefonitsi. TVPlay Home telefonimüügi osakond asub heade mõtete linnas Tartus. Mõlemad kontorid paiknevad kesklinnas ja ainult mõne sammu kaugusel Tartu Ülikoolist ja võimalusest treenida MyFitnessi spordiklubis. Müügiagendi ülesanne on leida terviklik lahendus uuele liitujale ja lisateenus olemasolevale kliendile.

Tänu paindlikule töögraafikule on telemarketing väga populaarne sageli just tudengite seas. Töö toimub päevases (kl 09:00-17:30) või õhtuses vahetuses (kl 17:30-20:30).

Kandidaadi sobivuse korral pakume erinevaid müügi-, psühholoogia, eesmärgistamise- ja motivatsioonikoolitusi. Meie koolitajad on inimesed, kes on karjääriredelil tõusnud samalt positsioonilt edukuse ja initsiatiivi tulemusel. Ühtlasi kutsume enda ettevõttesse regulaarse aja tagant väliskoolitajad, kes tegelevad nii personaalse coachingu kui kogu müügitiimide koolitamisega. Tänu suurele koolituspagasile ja töötaja enda tahtele on võimalik heaks müügiinimeseks saada juba esimesel kuul.

Nagu müügitöös ikka, määrab lõviosa palgast tehtud töö. On tegijaid, kes teenivad 4-kohalisi numbreid, ja on neid, kes teenivad miinimumpalka. Kõik sõltub sellest, kui palju on töösse aega ja vaeva panustatud. Sky is the limit!

Eelnevast kogemusest on olulisem entusiasm ning tulemustele orienteeritud ellusuhtumine. Suur osa edukatest müügiinimest töötab siin eesmärgiga lisaks sissetulekule arendada suhtlemisoskust ning panna alus edukale karjäärile. Kindlasti on väga oluline tehtud töö kvaliteet ning siiras tahe pakkuda kliendile parimat lahendust. Iga uus ja olemasolev TVPlay Home klient on tänulik suurepärase teeninduse ja professionaalse koostöö eest - täpselt nagu ka Sina ise.

KLIENDITEENINDUS

TVPlay Home klienditeenindus on ettevõtte süda. Just siin hoitakse kliente heades kätes ja tagatakse nende rahulolu ning turvatunne. Peaaegu 40 inimest hoolitseb igapäevaselt erinevatel töökohtadel klientide maksimaalse heaolu eest. Kui lisada siia seltskonda ka tehnilised spetsialistid, kes tegutsevad üle Eesti, saab teenindavat personali kokku lausa 60.

Enamus klientide pöördumisi saab lahendatud elektroonsetes kanalites – e-maili, telefoni, iseteeninduse ja kodulehe kaudu, kuid alati on kliendil soovi korral võimalik pöörduda meie spetsialistide poole teeninduskeskustes. Teeninduskeskusi on meil üle Eesti neli ja need asuvad Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus.

Kliendisuhete ja –teeninduse osakond on ettevõtte jaoks omamoodi spetsialistide taimelava. Igapäevaselt kliente teenindavad töötajad valdavad TVPlay Home teenuse kohta lõplikku tõde ja on seetõttu oodatud täiendama töötajate ridu ka teistes osakondades. Usume, et üheks võimalikuks motivaatoriks klienditeenindaja jaoks ongi teadmine, et firmasisene areng on igati võimalik ja soodustatud. Meie osakonna endisi tublisid töötajaid leiab nii raamatupidamise kui IT osakonnast, samuti juhtkonnatasandilt.

Et meie teenindajad jaksaksid kliente hästi hoida hoiame heades kätes ka oma töötajaid. Regulaarselt toimuvad ühisüritused, innustavad koolitused nii sise- kui välistelt koolitajatelt, toetame sportlikku eluviisi ja aktiivset kaasalöömist osakonna arendamises.