Telekanalid

Meie telekanalite lipulaevaks on Eesti vaadatuim meelelahutuskanal TV3. Pisut nurgelisem telekanal TV6 ning ennekõike venekeelsele televaatajale suunatud 3+ moodustavad meie oma telekanalite perekonna. Lisaks on meie grupil Eestis järgmiste telekanalite edasimüügi õigus: CTC, PTP Planeta, Fox, Fox Life ja National Geographic Channel.

TV3 on Eesti üks suurimatest telekanalitest, mis loodi 1996. aastal. TV3 programm pakub kvaliteetset meelelahutust nii väikesele kui suurele vaatajale. Kanali tugevuseks on lai valik kohalikku omatoodangut, mis on vallutanud paljude eestlaste südamed.

Populaarseimate saadete hulka kuuluvad „Su nägu kõlab tuttavalt“, „Eesti otsib superstaari“, „Suure tähe väike täht“ ning juba aastaid on inimeste igapäeva täitnud armastatud välismaa seriaalid „Vaprad ja ilusad“, „Kirgede torm“ jpm. TV3 uudistemagasin „Seitsmesed“ toob lisaks meelelahutusele iga päev vaatajateni kõige olulisema info kõikjalt maailmast.

TV3PLAY

TV3 Plays on üleval kõik meie omasaated. Saadete ja sarjade ülespanek sõltub sellest, millised õigused ostetud saatega kaasnevad. Üldiselt on TV3 omasaated saadaval piiramatu aja jooksul, kuid formaadipõhiseid saateid saab vaadata vaid teatud kindla aja jooksul.

- Vaata kõikjal oma lemmiksaateid tasuta
- Vaata wifi või 3G kaudu
- Minu Play lubab sul tellida oma lemmiksaate, vaadata oma vaatamiste ajalugu ja jätkata pooleli jäänud saadete vaatamist.
Püüame pakkuda saateid kõikidel platvormidel, kuid õiguste piirangute tõttu pole kõik saated TV3Play Androidirakenduse jaoks saadaval.

7 UUDISED

TV3 „Seitsmesed“ on uudistesaade, mis võtab igal õhtul kokku nii kodu- kui ka välismaised päevasündmused ajakirjanduslikult objektiivsel, sisukal ja köitval moel.

Rahvas armastab „Seitsmeseid“ - saade on vaatajatele oluline ning meeskond hinnatud. Juba sünnist ehk aastast 1997 alates on „Seitsmestega“ seostatud uuenduslikkust ja edasipüüdlikkust ning seda tõestab ka formaadimuudatus 2016.aasta sügisel - „Seitsmestest“ sai Eesti ainus 75-minutiline argiõhtune uudistesaade, mis liidab oskuslikult nii informatiivsed kui ka meelelahutuslikud teemad. Saate esimeses pooles vahendab ankur operatiivselt päevauudiseid, seejärel jätkatakse stuudio uuest jutunurgast kaassaatejuhi ja saatekülalistega meelelahutuslikus võtmes.

Eesti sisukaim, värske stuudiolahenduse, uute saatejuhtidega – see on „Seitsmesed“.

TV6 on Eestis tegutsev eratelekanal, mis tuli esmakordselt eetrisse 2008. aasta 24. märtsil ja on saanud aastatega Eesti kõige julgemaks ja vingemaks kanaliks. Nagu üks tõeline eesti mees, ei löö TV6 araks mitte millegi ees. Ainult TV6es näeb legendaarseid sarju „A-Rühm“, „Suure paugu teooria“, „Top Gear“, „Simpsonid“ ning läbi aastate parimaid filme.

Telekanal 3+ on kaasaegne meelelahutuskanal noortele ja aktiivsetele vene keelt kõnelevatele Eesti elanikele. 3+ pakub vaatamiseks parimaid lääne-ja vene filmiteoseid, suuri animatsiooni ning sarju, kõneainet pakkuvaid reality-stiilis showsid ning positiivseid emotsioone täis huumorisaateid.