Raadiod

Raadiojaamade perekonna tuntuim kaubamärk on StarFM, mis eesotsas hommikuprogrammiga on ilmselt jõudnud kasvõi korra iga eestlase hommikuergutusse. Nooremale sihtgrupile suunatud parimat tantsumuusikat Eestis mängiv Power Hit Radio ning venekeelne raadio Radio Volna moodustavad meie raadiojaamade perekonna terviku.

Star FM

Oleme üks enimkuulatud kommertsraadiojaamasid Eestis. Star FM mängib 80ndatest ja 90ndatest tuttavaid hitte segatuna tänapäeva pop-muusika pärlitega. Meie hommikuprogrammi kuldvaraks on legendaarne raadiohääl Allan Roosileht, mitmeid kordi parimaks naisraadiohääleks valitud Pille Minev ning nooremat generatsiooni esindab hommikuprogrammis Jürgen Pärnsalu. Reklaamikanalina pakub Star FM ca 240 000 unikaalset kontakti nädalas.

Power Hit Radio

On Eesti kuulatumaid noortele suunatud tantsumuusika jaamasid, mis avas esimese sageduse aastal 2000. Tänaseks on Power Hit Radiol sagedused neljas Eesti linnas – Tallinn, Pärnu, Tartu ja Rakvere. Lisaks saab Powerit kuulata läbi äpi. Pakume kuulajatele parimaid ja uusimaid tantsuhitte kogu maailmast, mida toovad kuulajateni alati reipad ja rõõmsad saatejuhid Andres Aljaste, Andres Puusepp ja särav Brigitte Susanne Hunt.

Raadio Volna on venekeelse porgrammiga raadiojaam, mis levib sagedusel 107,1 Mhz.